Hakkımızda

PİRAĞA COŞKUN


 

ERGİN COŞKUN


Kurumsal

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Coşkunoğlu İnşaat Bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.
Coşkunoğlu İnşaat, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Coşkunoğlu İnşaat Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen firmamız, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

MİSYON

Kaliteli yaşam için kaliteli yapı” felsefesiyle yola çıkan firmamız amacına uygun olarak;
Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak,

Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek,
Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.

VİZYON

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen Coşkunoğlu İnşaat;

  • Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak,
  • Ülkesine değer katarak,
  • İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

30 Ocak 2017

İlgili Terimler :